pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron

Prowadzisz sklep internetowy? A może uruchomiłeś stronę internetową, aby dotrzeć do większej ilości klientów? To nie wystarczy! By Twoja strona była widoczna dla klientów, musi zostać odpowiednio zoptymalizowana pod względem SEO (czyli Search Engine Optimization) – jest to ogólna nazwa dla wszystkich działań mających na celu polepszenie pozycji danej strony internetowej na liście wyników wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Jeśli wykorzystasz właściwą strukturę strony, odpowiednie dla Twojej branży słowa kluczowe oraz wartościowe treści w poszczególnych sekcjach, Twoja witryna lub sklep internetowy może znaleźć się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania! Wykorzystaj doświadczenie i umiejętności osób zawodowo zajmujących się pozycjonowaniem stron, żeby osiągnąć zarówno lepsze wyniki sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Czytaj więcej
Pozycjonowanie lokalne

Jest to szczególny rodzaj pozycjonowania stron, który różni się tym, że jest nastawiony na zwiększenie zasięgu lokalnych firm usługowych czy gastronomicznych. Prowadzisz firmę w dużym mieście i chcesz mieć przewagę nad konkurencją? A może chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojego zakładu w taki sposób, żeby każdy w sąsiedztwie wiedział, do kogo się zwrócić, szukając hydraulika, szewca czy smacznej pizzy? Wykorzystaj pozycjonowanie lokalne, żeby klienci trafiali właśnie do Ciebie! Korzystając z odpowiednich fraz oraz treści przygotowanych przez wyspecjalizowanych copywriterów, zajmij wysoką pozycję na liście wyświetleń w swojej okolicy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że klienci szukający usług, które oferujesz, trafią na Twoją ofertę, a nie zwrócą się do konkurencji. Pozycjonowanie lokalne z AdCube jest proste i efektywne.

Czytaj więcej
Pozycjonowanie sklepów internetowych

To kolejny rodzaj pozycjonowania, który jest nastawiony na konkretny cel. W tym przypadku, wykorzystując odpowiednie słowa kluczowe w opisach produktów i innych treści sprawiasz, że Twój sklep wyświetla się klientom szukającym konkretnych produktów znajdujących się w Twojej ofercie. Dobre pozycjonowanie sprawia, że wszystkie osoby szukające produktów z Twojej oferty mogą zobaczyć Twój sklep na liście wyników wyszukiwarki. Pozycjonowanie to odbywa się poprzez przygotowanie profesjonalnych i wartościowych opisów produktów czy usług oraz wykorzystanie branżowych słów kluczowych. Nie bez znaczenia pozostają tutaj zdjęcia produktowe oraz wygląd czy struktura sklepu internetowego. Również w tych kwestiach specjaliści AdCube udzielą Ci kompleksowego wsparcia.

Czytaj więcej
Audyt SEO

Masz już rozbudowaną stronę internetową, ale nie wiesz czy dobrze się ona pozycjonuje? Audyt SEO pozwoli Ci sprawdzić, jaką pozycję zajmuje Twoja strona oraz czy treści na niej dostępne są wystarczająco atrakcyjne. Audyt wykaże, po jakich słowach kluczowych Twoja witryna jest najczęściej znajdowana oraz ile wizyt w Twoim sklepie kończy udaną transakcją. Korzystając z opcji Audytu SEO, dostaniesz specjalistyczne zestawienie silnych oraz słabych stron Twojej witryny wraz z wyjaśnieniem i sugestiami, co możesz poprawić oraz jak to zrobić. Usługa ta pomoże Ci nadać kierunek rozwojowi Twojej strony oraz pozwoli dobrać środki, które w tym pomogą. Jeżeli masz problem z zagadnieniami takimi jak grupa docelowa, misja strony, pozycjonowanie czy wykorzystanie słów kluczowych, to audyt SEO będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Czytaj więcej
Copywriting

Jest to dziedzina skupiająca się na tworzeniu wartościowych treści na strony internetowe. Copywriterzy to osoby, które zajmują się pisaniem artykułów, reklam oraz opisów produktów, które łączą w sobie wartościowe treści oraz odpowiednie słowa kluczowe, charakterystyczne dla danej branży i dziedziny. Teksty tego typu sprawdzą się doskonale w sklepie internetowym, oficjalnej stronie dużej spółki, a także w przypadku wszelkiego typu biznesów lokalnych, a nawet blogów internetowych. Copywriting jest elementem każdej dobrej reklamy i wartościowych treści. Powierz swoją stronę lub sklep specjalistom z danej dziedziny, którzy napiszą dla Ciebie teksty i opisy. Treści te zostaną pozytywnie rozpatrzone przez filtry wyszukiwarek oraz spodobają się klientom. Zaoszczędzisz w ten sposób swój czas oraz zauważysz szybki wzrost zainteresowania.

Czytaj więcej
Google Ads

To system reklamowy udostępniany przez firmę Google w celu umieszczenia swoich reklam na listach wyników wyszukiwarki oraz stronach partnerskich. Podstawowe założenia są bardzo proste, ale aby Google Ads przynosiło miarodajne korzyści, najlepiej wykorzystać kampanie reklamowe przygotowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i znających konkretne branże. Jeśli więc chcesz zwiększyć wydajność swoich reklam w Google Ads albo dopiero rozważasz inwestycje w tę formę reklamy, to najlepiej skorzystaj z doświadczenia agencji SEM. Największymi zaletami systemu Google Ads jest to, że daje on wyniki natychmiast oraz, że możesz z niego skorzystać niezależnie od budżetu, jaki chcesz na to poświęcić. Dobrze zoptymalizowana kampania w sieci wyszukiwania lub sieci reklamowej obejmującej setki tysięcy witryn partnerskich Google pozwoli Ci dotrzeć ze swoją ofertą do milionów ludzi zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Czytaj więcej
Czym jest reklama Facebook Ads?
Facebook Ads

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Google Ads, również Facebook oferuje specjalny system reklamowy, który pozwoli Ci dotrzeć do wielu klientów za pośrednictwem reklam wyświetlanych na liście aktualności użytkowników. Warto tutaj zaznaczyć, że systemy Google i Facebook są od siebie niezależne, więc jeśli Twoja grupa docelowa skupia się wokół tej drugiej platformy, to lepszym wyborem będą reklamy, które z pewnością do nich dotrą. Z wykorzystaniem Facebook Ads możesz sprzedawać swoje produkty i zdobyć w ten sposób zainteresowanie wielu osób, które normalnie by nie natrafiły na Twoją ofertę. Jest to dobre rozwiązanie dla małych firm, które w ten sposób mają możliwość zostać znalezione przez klientów szukających konkretnych usług i produktów. Korzystanie z Facebook Ads jest również dobrym rozwiązaniem dla wszystkich próbujących maksymalnie zwiększyć zasięg i rozpoznawalność swojej marki.

Czytaj więcej
Strony internetowe

Lorem ipsum dolor sit amet dolor. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et cursus dignissim dapibus tellus. Ut pharetra elementum. Nunc sapien. Cras semper erat, nonummy enim sed nulla nulla, accumsan sit amet, aliquam ac, suscipit id, ullamcorper nec, arcu. Cras vitae odio nec turpis libero, facilisis in, commodo et, elementum dui. Morbi accumsan, dolor a augue sit amet eros. Aliquam interdum consectetuer adipiscing ligula. Fusce vel ipsum ut mi. Cras vitae imperdiet faucibus in, dui.

Czytaj więcej
Sklepy internetowe

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może masz już sklep, ale nie wiesz, jak dotrzeć do klientów? Skorzystaj z kompleksowej pomocy dotyczącej zakładania, optymalizacji oraz prowadzenia sklepu internetowego. Jeśli chcesz zarabiać na swoich produktach, powierz swój sklep profesjonalnej obsłudze, która ma wieloletnie doświadczenie w branży oraz zna sposoby na to, żeby osiągnąć miarodajne wyniki i sprawić, że klienci zaczną wybierać właśnie Twoje produkty. Nie zastanawiaj się i skorzystaj z profesjonalnej pomocy z zakresu procesu sprzedażowego, szaty graficznej czy przygotowania wartościowych treści i opisów produktów. Wykorzystaj wszystkie usługi dotyczące sklepów internetowych, by w komfortowy sposób założyć dobrze prosperujący serwis sprzedażowy. Załóż swój sklep internetowy z AdCube i ciesz się korzyściami płynącymi ze sklepu przygotowanego przez ekspertów.

Czytaj więcej