Pozycjonowanie stron Łódź

Pozycjonowanie stron Łódź
Wraz z pokazaniem światu pierwszych wyszukiwarek, rozpoczęła się nowa moda – wyścig szczurów o to, kto udostępni nowe treści, kto bardziej precyzyjnie odpowie na pytania użytkownika. Nie trzeba było długo czekać, by webmasterzy wprowadzili na rynek nowe udogodnienia i nowe narzędzia. Początkowo, pozycjonowanie nie było trudne, a pozycja wśród wyników w Google zależała głównie od jakości treści i nasycenia jej słowami kluczowymi. Nie spodobało się to właścicielom wyszukiwarek, którzy wprowadzali nowe algorytmy, oceniające nowe parametry. Mimo wszystko, patologiczne zjawisko Google bomb, polegające na spamowaniu wyszukiwarki linkami, które nie mają nic wspólnego z działalnością strony do której prowadzą, trwa po dziś dzień. Nie dziwmy się zatem, zarządcom Google, że wprowadzają coraz nowsze narzędzia i wzbogacają działanie algorytmów. To dla dobra nas wszystkich – każdy pragnie znajdować w Internecie wyłącznie wartościowe treści.

Pozycjonowanie stron internetowych ma dla współczesnych firm ogromne znaczenie. Uzyskanie dobrego miejsca wśród wyników Google daje szansę na wypromowanie, pozwala zwiększyć ruch na stronie i zyskać rozgłos. Aby dostać się do czołówki należy jednak, sporo się napracować i nieustannie dbać o swoją stronę. Wiedz, że pozycjonowanie witryn internetowych w Łodzi nie jest jednorazową czynnością, umożliwiającą „wygryzienie” z biznesu konkurencji, lecz długo toczącym się procesem. Zadanie nie jest łatwe. Dlatego właśnie, powstały na rynku agencje, które trudnią się pozycjonowaniem stron internetowych.

Adcube.pl to agencja SEO/SEM, która daje szansę na to, by w możliwie jak najkrótszym czasie osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Nasi fachowcy dbają o każdy szczegół i w oparciu o wykonywanie kompleksowego audytu SEO, tworzą raporty, na podstawie których wdrażają zmiany. Nasz firma dba o wiele czynników, wpływających na jakość i pozycję strony. Stąd, jesteśmy firmą zapewniającą skuteczne pozycjonowanie.

Zajmujemy się m.in:

 • Kampanią Google Ads
 • Kampanią Facebook Ads
 • Pozycjonowaniem stron
 • Pozycjonowaniem stron lokalnym
 • Audytem SEO

Usługi SEO w Łodzi – oferta dla firm lokalnych – pozycjonowanie lokalne Google maps

Pozycjonowanie lokalne to świetna opcja dla firm rozwijających się tylko na danym obszarze. Niezależnie od rodzaju działalności, strona www stanowi ważną część biznesu. Pozycjonowanie lokalne pozwala na dotarcie do określonej grupy odbiorców. Oczywiste jest przecież, że Pan Marek, mieszkający w Warszawie, nie odwiedzi mechanika w Łodzi. Pan Paweł więc, mechanik z własną działalnością, powinien promować swoje usługi głównie na terenie Łodzi i okolic, bo przecież tam przebywają jego potencjalni interesanci.

Dobrze uzupełnione i stale aktualizowane informacje, zwiększają szansę zdobycia nowego klienta. Według statystyk, osoby które usilnie próbują znaleźć coś na stronie i nie mogą, w akcie frustracji ją opuszczają i przechodzą do konkurencji. Dobrym informatorem dla przyszłego klienta jest Google Maps. To narzędzie pozwala na precyzyjne określenie swojej lokalizacji, można podać godziny pracy i numer telefonu. Okazuje się, że z Google Maps korzystają rzesze osób, które potrzebują uzyskać konkretne informacje, ale bez konieczności wchodzenia na stronę właściciela.

Warto wzbogacić wizytówkę Google Maps o zdjęcia. Statystyki mówią, że te, które posiadają zdjęcia, szczycą się większą ilością zapytań odnośnie wskazówek dojazdu w wyznaczone miejsce. Łódź jest wielka, wskazówki na pewno będą cenne. Pozycjonowanie Google maps sprawi, że klient bez trudu do Ciebie trafi.

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Łodzi to dobra inwestycja dla działalności rozwijających się w Łodzi i okolicach. Dajemy szansę zaistnienia, tym, którzy potrzebują rozgłosu, zwiększenia obrotów czy ruchu na stronie www i w firmie. Ponadto, agencja SEO z Łodzi stworzy dla Ciebie niebanalne teksty marketingowe i nasyci tekst odpowiednimi frazami kluczowymi.

Nasza agencja adcube.pl pochodzi z Olsztyna, ale jeden z naszych oddziałów mieści się w Łodzi i właśnie tu świadczy dla Państwa usługi. Nasi koledzy zajmują się głównie pozycjonowaniem lokalnym, a więc, pomagają firmom działającym tylko na określonym terenie, poszerzyć swoje horyzonty i pokazać światu ich działalność, dzięki czemu mogą bujnie się rozwijać i zwiększyć obrót finansami.

Usługi SEO w Łodzi - oferta dla firm lokalnych - pozycjonowanie lokalne Google maps
Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

To ile będzie kosztowała usługa pozycjonowania zależne jest tego, jakie kroki zostaną podjęte celem nadania stronie wysokiej wartości. Dobrze wiedzieć, że usługa usłudze nie równa. Istnieją rynkowo firmy, które „pozycjonowaniem” nazywają dodanie do treści strony kilku fraz kluczowych i na zewnątrz kilka linków. Oczywiście, taka strona nadal będzie miała niską wartość, ale teoretycznie praca została wykonana.

Pozycjonowanie z fachowego punktu widzenia to szereg czynności, napędzających ruch na stronie, sprawiających, że ta będzie zajmować czołowe pozycje po wpisaniu odpowiednich haseł w wyszukiwarkę Google. Czynności prowadzące do skutecznego pozycjonowania to:

 • audyt SEO
 • optymalizacja techniczna
 • nasycenie tekstu frazami kluczowymi z odpowiednią częstotliwością
 • link building – dodawanie linków, prowadzących do Twojej witryny
 • analiza internetowa stron należących do konkurencji
 • raportowanie

Cena pozycjonowania zależy również od struktury strony – czy jest to strona statyczna czy raczej oparta na łatwym w obsłudze CMS-ie. Tak czy tak, pozycjonowanie Google pomaga wzbić się na sam szczyt wyników wyszukiwarki. Dodatkowo płatne może okazać się pozycjonowanie w mapach Google.

Ile trwa pozycjonowanie strony?

Efekty pozycjonowania nie pojawiają się od razu. Zazwyczaj trzeba na nie poczekać kilka długich miesięcy. Ma to również związek z działalnością off-site, czyli tą, która odbywa się poza stroną. Kolejny wzrost obserwuje się w ciągu blisko 12 miesięcy. Problemem nie jest dokonanie zmian na stronie, lecz umieszczenie wartościowych linków poza nią i nakłonienie klienta, do kliknięcia. Należą tu:

 • linkbuilding – tworzenie linków, prowadzących do Twojej strony internetowej,
 • wizytówki obecne w Google Maps, dzięki którym, jesteś bardziej widoczny,
 • guest posting – wpisy kreowane przez gości, które najczęściej posiadają link, prowadzący do Twojej strony,
 • jakość domeny – znaczenie ma jej długość, wiek, nazwa i przeszłość,
 • personalizacja wyników.

Prócz tego, w zakresie on-site, często, zdarza się, że trzeba przebudować stronę, zmienić jej treść i wygląd.

Dlaczego warto inwestować w SEO?

SEO marketing wywinduje Twoją stronę na szczyty wyników Google. Dzięki temu, każdy człowiek, poszukujący usług takich, jak świadczysz Ty, bądź towarów jakie sprzedajesz, z łatwością natknie się na Twoją działalność. SEO jest więc czynnikiem nakręcającym ruch na stronie! Jest to opcja umożliwiająca zwiększenie sprzedaży i pozyskanie nowych klientów! Poza tym, Twoja witryna będzie prezentować najbardziej wartościowe treści zdaniem robotów Google, a więc, będzie w miarę możliwości precyzyjnie odpowiadać na pytania interesantów. Stąd, Twoja marka zyska zaufanie i opinię profesjonalisty!

Najważniejsze zalety pozycjonowania stron

 • wzrost widoczności Twojej strony – co ciekawe, dobrze wypozycjonowana strona będzie pokazywać się w wynikach Google, także po wpisaniu tzw. „fraz długiego ogona”, czyli bardzo niestandardowych, skomplikowanych pytań.
 • zwiększenie ruchu na Twojej stronie – zyskasz więcej potencjalnych klientów
 • dotarcie do szerokiego grona odbiorców – wpisanie skomplikowanych, urozmaiconych wyrażeń kluczowych do tekstu będzie skutkowało odnalezieniem tych wysoce uświadomionych potencjalnych klientów. Fazy proste z kolei, zarezerwowane są dla tzw. „świeżaków”.
 • będziesz miał lepszą pozycję niż konkurencja, a w związku z tym, Twoja sprzedaż wzrośnie.
 • rozgłos, rozpoznawalność, zaufanie dla marki – im więcej osób o Tobie usłyszy, tym lepiej dla Ciebie!
 • dodatkowe linki – zadowoleni użytkownicy często podsyłają sobie linki do serwisu bądź udostępniają je na portalach społecznościowych. Google to lubi!

Pamiętaj, że dobra agencja SEM może uczynić cuda!

Pozycjonowanie Łódż vs. Google Ads?

Zastanawiasz się co lepsze? Każdy doświadczony pozycjoner odpowie CI szczerze, że pozycjonowanie stron przynosi o niebo lepsze efekty. Faktem jest, że za reklamy Google Ads trzeba słono zapłacić. Co prawda, link do strony, pojawia się na szczytach, ale na ogół prowadzi on do nisko wartościowej strony. Posiadacz witryny zazwyczaj myśli, że reklama w Google Ads wykona całą robotę, w związku z czym, o stronę nie trzeba już dbać. I tu jest pies pogrzebany. Niskiej jakości strona wiąże się z tym, że użytkownik dość szybko ją opuszcza. Poza tym, w tym wypadku wysoka pozycja nie idzie w parze z dobrą jakością. Kończy się to tak, że zafascynowany nowością Internauta klinka w link, a potem przychodzi rozczarowanie – nie znalazł tego, co szukał. Ponadto, reklamy Google Ads opatrzone są napisem „reklama”. Doświadczeni użytkownicy już wiedzą, że te strony trzeba omijać szerokim łukiem. Reklama zatem, staje się antyreklamą.

Pozycjonowanie witryn internetowych nadaje stronom www ponadprzeciętnych właściwości, ale dzieje się to w sposób naturalny. Strona uznana przez Google za wartościową wyświetla się nie tylko w odpowiedzi na jedno proste pytanie, ale często pojawia się w odpowiedzi na „frazę długiego ogona”. Ruch na Twojej stronie odbywa się wówczas w sposób naturalny. Możesz być dumny, że Twoja działalność po prostu się podoba. Stron, które wyświetlają się na szczycie jako efekt pozycjonowania nikt nie wyłącza, jak reklamę, bo wie, że może znaleźć na niej naprawdę wartościowe treści.

Dlaczego my?

Adcube.pl to doświadczona agencja SEO z Olsztyna z obszarem działania obejmującym między innymi Łódź, której pracownicy wyznają złotą zasadę „win-win”. Twój sukces, to nasz sukces. Dbamy zarówno o wspomniane czynniki offsite, jak i o onsitte, do których należą:

 • modyfikacje i opisy meta
 • budowa, poszerzanie, aktualizacja treści
 • nasycanie tekstów słowami kluczowymi
 • dbałość o indeksowanie, łatwe adresy URL
 • linkowanie wewnętrzne

Wiedz, że wymienione czynności muszą przebiegać zgodnie z nowymi wytycznymi stawianymi przez Google. Nawet linki, muszą być stworzone tak, by były czytelne dla robotów Google, a sama wyszukiwarka „wiedziała” o czym jest tematyka Twojej strony. Wychodzimy z założenia, że roboty Google, mimo, iż są opatrzone algorytmami, działają jak organizmy, których nie da się oszukać. W pracy nie próbujemy nadaremnie ich rozgryźć, ale jesteśmy ich partnerami. Nasza praca, to nasza pasja, dlatego jesteśmy tak skuteczni!

10 lat doświadczenia w branży
10 lat doświadczenia w branży

10 lat… właśnie tyle działa nasza firma. Zetknęliśmy się już chyba ze wszystkimi, nawet możliwie najgorszymi scenariuszami… Z każdego problemu jednak, udało nam się wyjść z dumnie uniesioną głową. Nigdy się nie poddajemy, nigdy nie mówimy „dość”, a kiedy uda nam się odnieść nawet minimalny sukces, cieszymy się jak dziecko, a potem podnosimy poprzeczkę o jeden stopień w górę i działamy dalej. Właśnie dlatego, uchodzimy za jedną z najskuteczniejszych firm pozycjonerskich.

Portfolio poparte referencjami i efektami

Nasze portfolio jest istną kopalnią referencji, jednoznacznie świadczących o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Mamy za sobą tłumy zadowolonych klientów. Niektórzy z nich skarżyli się, że ich działalności upadają. Okazało się, że przyczyną była słaba reklama i nieznajomość branży. Udało nam się przekonać Internautów do nowych firm!

Comiesięczne raporty z efektu przeprowadzonych prac

Comiesięczne raporty SEO to informacje odnośnie tego, co zrobiliśmy w tym kierunku, by zwiększyć widoczność Twojej strony. Raport SEO zawiera informacje o:

 • ilości dodanych do Twojej strony katalogów
 • ilości zdobytych linków i stworzeniu nowych
 • informacje o liczbie wyświetleń Twojej strony, co jest wskaźnikiem ruchu
 • liczbę pozycjonowanych fraz kluczowych
 • ilość wpisów na forach czy portalach społecznościowych

Doradztwo w zakresie rozwoju kanału online

Raporty SEO powstają celem odpowiedzi na pytanie „co jeszcze mogę poprawić?”, „co jest źle?”. Skoro jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia! Zaufaj nam, a sam zobaczysz, jak szybko Twoja działalność pocznie zbierać owoce pracy! Współcześnie jakość ma znaczenie, ale tylko wtedy, gdy dobrze zareklamujesz swój produkt! Pozycjonowanie stron w Google to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy!