home/Referencje
ubieramy meble
cudzysłów

Współpracujemy z Panem Dariuszem już parę lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, nasza strona zyskała wysokie pozycje w wyszukiwarce Google co przełożyło się bezpośrednio na sprzedaż. Pan Darek zawsze służy pomocą i sam wychodzi z inicjatywą proponując rozwiązanie, które mają na celu zwiększenie sprzedaży czy też budowanie świadomości marki.

Referencje PDF
cudzysłów

Usługi Dariusza świadczone są na najwyższym poziomie, rzetelność, sumienność oraz 100% realizacja powierzonego celu. Sprawdzony partner na lata, 100% rekomendacji NEW HOUSE Nieruchomości.

Referencje PDF
cudzysłów

Jestem bardzo zadowolony już z dwu letniej współpracy z firmą Adcube. Profesjonalne podejście do klienta. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczone. Omówione wcześniej działania. Jasne miesięczne raporty i statystyki. Efekty pracy przekładają się na większą ilość klientów a moja firma z dnia na dzień umacnia się na rynku.

cudzysłów

Pan Darek w sposób profesjonalny wywiązuję się z powierzonych mu obowiązków oraz terminowo je realizuje. Jest to wg mojej opinii jeden z największych specjalistów w branży pozycjonowania z bardzo dużą praktyką zdobytą podczas licznych szkoleń i konferencji ogólnoświatowych. Cechuje go bardzo duża motywacja, aby markę swojego klienta wypromować w możliwy sposób na jak najwyższą pozycję. Co miesięczne szczegółowe raportowanie o kondycji witryny tylko upewniły mnie o słuszności wyboru.

Referencje PDF