home/Referencje
ubieramy meble
cudzysłów

Współpracujemy z Panem Dariuszem już parę lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, nasza strona zyskała wysokie pozycje w wyszukiwarce Google co przełożyło się bezpośrednio na sprzedaż. Pan Darek zawsze służy pomocą i sam wychodzi z inicjatywą proponując rozwiązanie, które mają na celu zwiększenie sprzedaży czy też budowanie świadomości marki.

Referencje PDF
cudzysłów

Usługi Dariusza świadczone są na najwyższym poziomie, rzetelność, sumienność oraz 100% realizacja powierzonego celu. Sprawdzony partner na lata, 100% rekomendacji NEW HOUSE Nieruchomości.

Referencje PDF
cudzysłów

Jestem bardzo zadowolony już z dwu letniej współpracy z firmą Adcube. Profesjonalne podejście do klienta. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczone. Omówione wcześniej działania. Jasne miesięczne raporty i statystyki. Efekty pracy przekładają się na większą ilość klientów a moja firma z dnia na dzień umacnia się na rynku.

cudzysłów

Pan Darek w sposób profesjonalny wywiązuję się z powierzonych mu obowiązków oraz terminowo je realizuje. Jest to wg mojej opinii jeden z największych specjalistów w branży pozycjonowania z bardzo dużą praktyką zdobytą podczas licznych szkoleń i konferencji ogólnoświatowych. Cechuje go bardzo duża motywacja, aby markę swojego klienta wypromować w możliwy sposób na jak najwyższą pozycję. Co miesięczne szczegółowe raportowanie o kondycji witryny tylko upewniły mnie o słuszności wyboru.

Referencje PDF
cudzysłów

Lorem ipsum dolor sit amet dolor. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et cursus dignissim dapibus tellus. Ut pharetra elementum. Nunc sapien. Cras semper erat, nonummy enim sed nulla nulla, accumsan sit amet, aliquam ac, suscipit id, ullamcorper nec, arcu. Cras vitae odio nec turpis libero, facilisis in, commodo et, elementum dui. Morbi accumsan, dolor a augue sit amet eros.

Referencje PDF