Strony internetowe Olsztyn

Strony internetowe na miarę Twoich potrzeb

Strony internetowe to obecnie „must-have” dla każdej firmy i organizacji. Potencjalni klienci i uczestnicy projektów najczęściej szukają interesujących ich produktów i usług poprzez wyszukiwarkę internetową Google. Wykonana przez nas witryna internetowa wraz z informacjami o waszych firmach będzie dostępna dla milionów użytkowników z całego świata. W naszej agencji zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu – możemy dostosować stronę do wszystkich, nawet najbardziej specyficznych potrzeb naszego klienta.  Oferujemy również efektywne pozycjonowanie stron internetowych, dzięki któremu na wasze witryny internetowe będzie wchodzić jeszcze większa liczba osób.

System zarządzania CMS

CMS to skrót od angielskiego Content Management System (System Zarządzania Treścią). Nasza agencja oferuje tanie strony internetowe, które posiadają panel sterowania i umożliwiają naszym klientom samodzielne zarządzanie treściami na stronie, nawet bez posiadania specjalnych umiejętności programowania. System Zarządzenia Treścią umożliwia dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, grafik, tabel, filmów, zdjęć oraz podstron za pomocą kilku kliknięć. System zarządzania CMS ułatwia także pisanie tekstu i jego edycję. Najpopularniejsze systemy CMS oferują (zazwyczaj darmowe) dodatki, zwane wtyczkami. Dzięki nim można dodawać galerie zdjęć, łączyć stronę z profilami w mediach społecznościowych, dołączyć system rezerwacji lub dodać forum dyskusyjne. Jednym z najpopularniejszych systemów CMS jest WordPress, czyli platforma, która umożliwia tworzenie bardzo ciekawych i prostych w obsłudze stron internetowych.

Indywidualny projekt graficzny

Projektowanie stron internetowych to skomplikowany proces. Czasem się go ułatwia poprzez zastosowanie ogólnodostępnego szablonu, czyli gotowego układu strony. Takie rozwiązanie ma jednak ograniczone możliwości modyfikacji. Zazwyczaj zmianom może podlegać jedynie kolorystyka. Inną opcją jest indywidualny projekt graficzny, który oferuje nasza agencja. Strona z indywidualnym projektem graficznym powstaje „od zera”, na podstawie wizji klienta. Zleceniodawca, który decyduje się na współpracę z naszą agencją, ma pełną kontrolę nad procesem tworzenia projektu graficznego. Zawsze bierzemy pod uwagę różne sugestie i pomysły klienta, które mają pomóc w stworzeniu zadowalającego projektu.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarki Google

Przy obecnej konkurencji w internecie, nowa strona www powinna być optymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google od samego początku. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarki polega na dostosowywaniu strony internetowej do nowych wymagań stawianych przez Google. Aby mieć pewność, że strona będzie często wyświetlana potencjalnym klientom, nasza agencja może zaoferować nie tylko wykonanie audytu SEO i optymalizację strony, ale również profesjonalne pozycjonowanie i kampanie reklamowe Google Ads.

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową?

Każda firma, marka czy osoba, powinna starać się do dotarcia do jak największej grupy potencjalnych klientów. Obecnie nie można liczyć na to, że „klienci sami przyjdą do naszej marki”. Strona internetowa jest wizytówką. Firmy ze stroną internetową cechują się znacznie wyższym zaufaniem. Można na niej pokazać swoje podejście do klienta i przedstawić swoją ofertę. Strona internetowa to obecnie najlepszy sposób na dotarcie do klientów, którzy szukają usługodawców w internecie. Żyjemy w czasach, w których przeciętny użytkownik internetu, spędza przed ekranem telefonu lub komputera nawet kilkadziesiąt godzin w tygodniu. Bardzo ważna jest również sama zawartość strony. To ona przedstawię firmę. Większość firm, które nie posiadają strony internetowej, twierdzi, że to dlatego, że ich branża nie jest online. Nie jest to jednak prawidłowe podejście – obecnie każda branża jest online, a kontrahenci właśnie tam będą szukać potencjalnych współpracowników.

Ile kosztuje strona internetowa?

Projektowanie stron internetowych oraz tworzenie sklepów internetowych to skomplikowane procesy, a cena usługi zależy przede wszystkim od oczekiwań klienta. Wraz z personalizacją (np. przygotowanie indywidualnego projektu graficznego) rośnie ilość koniecznej pracy, a co z tym idzie, również cena. Nasza agencja może zająć się również optymalizacją strony oraz umieszczeniem na niej unikalnych tekstów, które pomogą w promocji marki. Cena zależy również od tego, czy klient decyduje się na stronę statyczną, czy opartą na CMS.

Ile trwa wykonanie strony www?

Poza ceną wielu klientów pyta o czas wykonania zlecenia. Tworzenie stron internetowych to złożony proces, nawet jeżeli zdecydujemy się na najprostsze rozwiązania. Z tego powodu klienci muszą się uzbroić w cierpliwość i odczekać przynajmniej kilka dni od wykonania zlecenia. Bardzo dużo zależy od samych oczekiwań. Nasza agencja może określić przybliżoną datę wykonania strony internetowej na podstawie otrzymanego od klienta „briefa”, czyli podstawowych informacji o oczekiwaniach od projektu. Jeżeli najważniejszy jest czas, lepiej zdecydować się na gotowy szablon. Jeżeli jednak klient ma więcej czasu i zależy mu na stworzeniu strony, która będzie przedstawiać jego firmę przez dłuższy czas, lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ekskluzywne rozwiązania.

Kilka słów o Adcube

Każda firma potrzebuje swojej strony internetowej. Promocja w internecie to obecnie najskuteczniejszy sposób na promocję swojej marki i dotarcie do szerokich grup potencjalnych klientów. Nasza agencja Adcube z Olsztyna może w tym pomóc. Od 12 lat zajmujemy się tworzeniem stron www, pozycjonowaniem i szeroko rozumianym marketingiem internetowych. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, który pracując nad każdym projektem, łączą siły, aby móc pozytywnie zaskoczyć każdego klienta.

Zalety wykonania strony www w Adcube

Nasza agencja to zespół profesjonalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują wieloletnie doświadczenie i doskonalą znajomość procesów wpływających na efektywność strony internetowej przy wypełnianiu celów postawionych przez klienta. Poza wykonaniem indywidualnego szablonu dla strony zajmujemy się optymalizacją strony i pozycjonowaniem. Nasza firma oferuje także inne usługi, które pomagają dotrzeć do nowych klientów jak np. kampanie reklamowe Google Ads, Audyt SEO, pozycjonowanie lokalne oraz reklamy na Facebooku.